Enviromentální legislativa EU

Brno 16.03.2009 Od 13:00 Do 18:00
Jedním z nejožehavějších problémů českého průmyslu je dlouhodobě nutnost vypořádat se s enviromentální legislativou Evropské unie. V posledních měsících navíc situaci komplikuje i probíhající finanční a ekonomická krize. Jak firmy čelí tomuto dvojímu tlaku? Znamená pro ně pouze zvýšené náklady a nižší konkurenceschopnost, nebo i šanci prorazit tam, kde jiní oslabují?

O těchto problémech budou 16. března 2009 v Brně debatovat zástupci českého automobilového a energetického průmyslu. Účast tak například přislíbil ředitel vnějších vztahů Škoda Auto Radek Špicar, generální ředitel Volvo Trucks Slovakia Robert Grozdanovski, ředitelka odboru evropské agendy ČEZ Zuzana Krejčiříková, ředitel sekce plánování ČEPS Pavel Šolc či senátor Bedřich Moldán.

Konferenci organizuje Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity s podporou Evropského parlamentu. Bude se konat na Fakultě sociálních studií (Joštova 10, Brno). Začátek konference je stanoven na 13.00 a ukončení proběhne v 18.00. Pracovním jazykem bude čeština a angličtina se zajištěným překladem.

Program konference naleznete zde .

Kontakt:
Jana Kovačovská, e-mail: kovacovska@iips.cz
Zdroj: Euroskop.cz

Anketa

Cítíte se Evropanem?
 78.7%
 21.3%
Celkem hlasovalo 385 uživatelů Výsledky dalších anket >

Diskuzní fórum

Vstupte