Eurozóna: evoluce nebo revoluce?

Konferenční sál vysoké školy NEWTON College, Václavské nám. 11, Praha 1 03.11.2017 Od 9.00

Dne 3. listopadu 2017 proběhl již 11. ročník mezinárodní odborné konference z cyklu Evropského fóra podnikání. V letošním roce byla konference připravena na téma „Eurozóna: evoluce nebo revoluce?“. Konference byla organizována vysokou školou NEWTON College, a.s. a ve spolupráci s Evropským hnutím v České republice a nadací Fridrich Ebert Stiftung. Konference se uskutečnila v Praze v prostorách vysoké školy NEWTON College, a.s. a v tomto roce byla konferenčním jazykem pouze angličtina. Konference se konala pod osobní záštitou viceguvernéra České národní banky pana Vladimíra Tomšíka.

Pozvání vystoupit s klíčovým příspěvkem přijali renomovaní domácí a zahraniční odborníci jako např. prof. Vladimír Tomšík, Česká národní banka a NEWTON College, prof. A Min Tjoa, Vienna University of Technology, doc. Monika Zatrochová, Slovenská technická univerzita v Bratislavě, doc. Eva Zamrazilová, Česká bankovní asociace a další. O vystoupení na konferenci byl velký zájem i z řad odborné veřejnosti a konferenční program byl doplněn řadou vystoupení odborníků z České a Slovenské republiky, ale také z Chorvatska a Litvy. Konferencí jako moderátor provázel předseda vědeckého výboru konference prof. Ľudomír Šlahor.

Konference se zúčastnilo zhruba 80 účastníků z České republiky i ze zahraničí. Mezi účastníky konference byla jak řada odborníku, kteří se zasloužili o zajímavou debatu po přednesení jednotlivých příspěvků, ale také řada studentů, kteří měli zájem dozvědět se něco nad rámec svého běžného studia. 

Dokumenty a fotografie z konference

Fotografie z konference 

Fotografie z konference

Fotografie z konference

Fotografie z konference Fotografie z konference

 Informace o konferenci

program   

 

 

 

 

Anketa

Cítíte se Evropanem?
 78.4%
 21.6%
Celkem hlasovalo 393 uživatelů Výsledky dalších anket >

Diskuzní fórum

Vstupte