jednací sál Senátu Parlamentu ČR | 13.09.2016 Od 15.00 |
Předseda Senátu Parlamentu České republiky Milan Štěch si Vás dovoluje pozvat na konferenci
„François Mitterrand jako velký Evropan a jeho odkaz dnešku“,
která se uskuteční v úterý 13. září 2016 od 15 hodin v Jednacím sále Senátu Parlamentu ČR.
Konference se koná v rámci oslav 100. výročí narození Françoise Mitterranda, které se konají pod záštitou prezidenta republiky Miloše Zemana, předsedy Senátu Parlamentu ČR Milana Štěcha, předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jana Hamáčka a předsedy vlády ČR Bohuslava Sobotky a za spolupráce Jazzové sekce, Nadace Železná opona a velvyslanectví Francouzské republiky.
Po zdravicích promluví mj. nejbližší spolupracovník F. Mitterranda a bývalý ministr zahraničí Francie Hubert Védrine, ministr zahraničních věcí ČR Lubomír Zaorálek, bývalý velvyslanec ČR ve Francii a bývalý ministr zahraničí ČR Jaroslav Šedivý.
Následuje diskuse. Konferenci moderuje Milan Syruček.
Registrace je nutná do 9. 9. 2016 na e-mailové adrese: syrucekmilan@gmail.com
Vzhledem k bezpečnostním opatřením, žádáme, abyste se dostavili na konferenci půl hodiny před zahájením a při kontrole předložili průkaz totožnosti.