Demokracie a svobodný řád

v Měšťanské besedě v Praze (CEVRO Institut - vysoká škola), Jungmannova 17, Praha 1, místnost č. 206 (2. patro) 19.03.2013 Od 17:00 Do 18:30

Demokratický klub zve na setkání členů a přátel k aktuálním otázkám současné politické reality uskuteční se další setkání dne 19. března 2013 v 17 hod. v Měšťanské besedě v Praze (CEVRO Institut - vysoká škola), Jungmannova 17, Praha 1, místnost č. 206 (2. patro).

Úvodní slovo na téma „Demokracie a svobodný řád“ připravil kol. Luděk Rychetník, ekonom, který působil mimo jiné na katedře statistiky a matematického programování VŠE, na Brookesově universitě v Oxfordu, na katedře sociologie University v Readingu ve Velké Británii a na Institutu ekonomických studií FSV UK.

V rámci úvodního slova představí svou knížku Svobodný řád, která vyšla v minulém roce v nakladatelství Vyšehrad. Publikaci si bude možno zakoupit přímo na setkání; tuto možnost nabídne zástupce nakladatelství. Podobně jako na obdobných setkáních Klubu bude umožněno zabývat se i jinými otázkami aktuální politické reality podle zájmu přítomných účastníků.

Diskuzi bude moderovat kol. Ondřej Wagner.

Anketa

Cítíte se Evropanem?
 78.4%
 21.6%
Celkem hlasovalo 393 uživatelů Výsledky dalších anket >

Diskuzní fórum

Vstupte