Finanční spoluúčast zaměstnanců

v místnosti č. 217 v Klubu techniků na Novotného lávce 5, Praha 1 11.04.2013 Od 17:00 Do 19:00

FONTES RERUM, družstvo pro ekonomická, politická a sociální studia, Výzkumný ústav práce a sociálních věcí v.v.i., Výzkumný ústav balneologický, v.v.i. a Image M&A a. s. si vás dovolují pozvat na panelovou diskusi: Finanční spoluúčast zaměstnanců, která se bude konat ve čtvrtek 11. dubna 2013 v 17.00 hodin v místnosti č. 217 v Klubu techniků na Novotného lávce 5, Praha 1.

V diskusi vystoupí:

Jana Hladíková – předsedkyně představenstva Image M&A a. s.; Finanční a kapitálové předpoklady možného využití FSZ především v oblasti SME’s

František Och – předseda Rady VÚB, v.v.i.; Finanční spoluúčast zaměstnanců, možný příspěvek ke konkurenceschopnosti (Stanovisko Evropského hospodářského a sociálního výboru k FSZ a zpráva PEPPER IV).

Vít Samek  - ČMKOS, vedoucí právního oddělení, FSZ a důchodový systém, Možný vztah odborů a zaměstnanců k FSZ v ČR.

Jiří Schlanger – místopředseda Rady VÚB, v.v.i.: Sociální dialog, Od zaměstnaneckých benefitů k FSZ,

Jan Švejnar – předseda řídícího a dozorčího výboru CERGE-EI, K makroekonomickému významu FSZ (ESOPs, aj.), ke zkušenostem s FSZ ve světě

Dana Trezziová – partner, BDO TAX s.r.o Daňová problematika FSZ v podmínkách platné české legislativy

Marie Zvolská - Svaz českých a moravských výrobních družstev, členka Evropského hospodářského a sociálního výboru. Stanovisko Evropského hospodářského a sociálního výboru k tématu Družstva a restrukturalizace – inspirace pro rozvoj družstevnictví v ČR.

Panelovou diskusi bude moderovat Jan Mládek, předseda družstva FONTES RERUM.

 

Anketa

Cítíte se Evropanem?
 78.4%
 21.6%
Celkem hlasovalo 393 uživatelů Výsledky dalších anket >

Diskuzní fórum

Vstupte